سرگذشت ما

درباره ما

اهداف ما

شرکت آسا اکسیژن آرکا با هدف تولید محصولی ایرانی با کیفیت جهانی پا به عرصه صنعت گذاشت. تمامی مراحل طراحی و ساخت به کمک مجرب ترین تیم های طراحی و فنی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا سعی بر ورود به بازارهای جهانی و اثبات توانمندی های جوانان ایرانی در عرصه جهانی دارد.

تولید دستگاهای اکسیژن ساز با بالا ترین کیفیت در تولید و عملکرد با بالاترین خلوص در خروجی اکسیژن در توان های مختلف و ارائه محصولی با بالاترین سطح طراحی و عملکرد عالی در شرایط مختلف محیطی و حرارتی

01

سال تاسیس

شرکت آسا اکسیژن آرکا در سال 1398 توسط مهندسین مجرب تاسیس شد.

02

تولیدات

تولید دستگاهای اکسیژن ساز با بالا ترین کیفیت در تولید و عملکرد با بالاترین خلوص در خروجی اکسیژن در توان های مختلف و ارائه محصولی با بالاترین سطح طراحی

03

دانش بنیان

شرکت در سال 1401 مراحل دانش بنیان شدن را آغاز کرد

متعهد به کیفیت متعهد به شما

عملکرد بالا ، کیفیت بالا

ASA Oxygen Arka

اهداف ما

شرکت آسا اکسیژن آرکا به دلیل به کارگیری دقیق ترین ابزار روز دنیا زیر نظر تیم فنی و مهندسی مجرب و با استفاده از بروزترین روش ها در تولید،مطابق با استاندارد های جهانی،سعی در ایجاد مانع برای ورود محصولات خارجی مشابه و خروج ارز از کشور را دارد.همچنین با توجه به سایر اهداف شرکت،که یکی از مهم ترین آن ها مشتری مداری میباشد،نه تنها تیم مهندسان توسعه ما،بلکه کارکنان خدمات و مهندسین فروش ما کاملا به این هدف پایبند هستند.کارکنان خدمات ما با برنامه ریزی روند تهیه قطعات یدکی به موازات فرایند،به توسعه محصول کمک میکنند.مهندسان فروش به مشتریان در مقیاس و ویژگی های بهینه سیستم ها مشاوره میدهند و بر اساس محل خاص و شرایط تولید،به یک راه حل ایده آل می رسند.

ارتباط کلیدی است

خدمات شرکت ما

فروش محصولات

اکسیژن ساز بیمارستانی صنعتی وکشاورزی ، نیتروژن ساز ، هوای مدیکال ، کمپرسوراسکرو ، درایر جذبی ، مخازن هوای فشرده

ارائه خدمات تعمیرات

- تعمیر انواع اکسیژن ساز و نیتروژن ساز در لیتراژ های مختلف تعمیر انواع کمپرسور ها در متراژ و برند های مختلف .
- تعمیر انواع درایر جذبی و دسیکانت

تامین قطعات

- تامین قطعات انواع کمپرسورها با برند اطلس ، کیزر و ...
- تامین انواع فیلتراسیون در ابعاد مختلف با برند های اطلس، سوتراس ، مان و ...
- تامین انواع مولکولارسیوو مواد جاذب از جمله زئولیت ، CMS و ...

تیم متخصص ما در این جا منتظر شماست

سوالات خود را بیابید

سوالات متداول

جهت ظرفیت سنجی و تخمین میزان مصرف بیمارستان به تعداد تخت های موجود در هر بخش میباشد که این توسط فرمی که جهت این امر تعبیه شده است صورت میگیرد .

شرکت اسا اکسیژن در جهت پیشبرد مشتری مداری و تحقق رضایت مصرف کنتده جهت تولید اکسیژن ساز از بهترین زئولیت با برند اروپایی و با بیشترین گارانتی مصرف میکند .

از لحاظ ابعاد و اندازه باید متناسب با لیتراژ دستگاه باشد و در جای خیلی مرطوب یا جای خیلی گرم نباشد ودارای تهویه مطبوع باشد .

شرکت جهت پیشکیری از اسیب رسیدن به زئولیت و ترسیدن رطوبت به ان از درایرهای با ظرفیت ۱/۵ تا دو برابر ظفیت اصلی استفاده گیکند