سرگذشت ما

درباره ما

اهداف ما

شرکت آسا اکسیژن آرکا با هدف تولید محصولی ایرانی با کیفیت جهانی پا به عرصه صنعت گذاشت. تمامی مراحل طراحی و ساخت به کمک مجرب ترین تیم های طراحی و فنی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا سعی بر ورود به بازارهای جهانی و اثبات توانمندی های جوانان ایرانی در عرصه جهانی دارد.

تولید دستگاهای اکسیژن ساز با بالا ترین کیفیت در تولید و عملکرد با بالاترین خلوص در خروجی اکسیژن در توان های مختلف و ارائه محصولی با بالاترین سطح طراحی و عملکرد عالی در شرایط مختلف محیطی و حرارتی

01

سال تاسیس

شرکت آسا اکسیژن آرکا در سال 1398 توسط مهندسین مجرب تاسیس شد.

02

تولیدات

تولید دستگاهای اکسیژن ساز با بالا ترین کیفیت در تولید و عملکرد با بالاترین خلوص در خروجی اکسیژن در توان های مختلف و ارائه محصولی با بالاترین سطح طراحی

03

دانش بنیان

شرکت در سال 1401 مراحل دانش بنیان شدن را آغاز کرد

متعهد به کیفیت متعهد به شما

عملکرد بالا ، کیفیت بالا

ASA Oxygen Arka

اهداف ما

شرکت آسا اکسیژن آرکا به دلیل به کارگیری دقیق ترین ابزار روز دنیا زیر نظر تیم فنی و مهندسی مجرب و با استفاده از بروزترین روش ها در تولید،مطابق با استاندارد های جهانی،سعی در ایجاد مانع برای ورود محصولات خارجی مشابه و خروج ارز از کشور را دارد.همچنین با توجه به سایر اهداف شرکت،که یکی از مهم ترین آن ها مشتری مداری میباشد،نه تنها تیم مهندسان توسعه ما،بلکه کارکنان خدمات و مهندسین فروش ما کاملا به این هدف پایبند هستند.کارکنان خدمات ما با برنامه ریزی روند تهیه قطعات یدکی به موازات فرایند،به توسعه محصول کمک میکنند.مهندسان فروش به مشتریان در مقیاس و ویژگی های بهینه سیستم ها مشاوره میدهند و بر اساس محل خاص و شرایط تولید،به یک راه حل ایده آل می رسند.

ارتباط کلیدی است

خدمات شرکت ما

فروش محصولات

فروش مولد های اکسیژن ساز در حجم‌

ارائه خدمات تعمیرات

Lorem ipsum dolor sit amet of, cotns ctetur all of the adip scing sed do eiusmod dunt.

تامین قطعات

Lorem ipsum dolor sit amet of, cotns ctetur all of the adip scing sed do eiusmod dunt.

تیم متخصص ما در این جا منتظر شماست

سوالات خود را بیابید

سوالات متداول

جهت ظرفیت سنجی و تخمین میزان مصرف بیمارستان به تعداد تخت های موجود در هر بخش میباشد که این توسط فرمی که جهت این امر تعبیه شده است صورت میگیرد .

شرکت اسا اکسیژن در جهت پیشبرد مشتری مداری و تحقق رضایت مصرف کنتده جهت تولید اکسیژن ساز از بهترین زئولیت با برند اروپایی و با بیشترین گارانتی مصرف میکند .

شرکت جهت پیشکیری از اسیب رسیدن به زئولیت و ترسیدن رطوبت به ان از درایرهای با ظرفیت ۱/۵ تا دو برابر ظفیت اصلی استفاده گیکند

از لحاظ ابعاد و اندازه باید متناسب با لیتراژ دستگاه باشد و در جای خیلی مرطوب یا جای خیلی گرم نباشد ودارای تهویه مطبوع باشد .

محتوای تغییر وضعیت